26.10.2017 Dopravní nehoda

Dne 26.10. v 11 hodin a 13 minut jednotka vyjíždí k Novým Dvorům na dopravní nehodu osobního vozidla, které skončilo po nezvládnutém smyku a kotrmelcích na poli. Na místě zjišťujeme, že první k nehodě přijel projíždějící hasič-velitel družstva z Nového Města na Moravě, který provedl prvotní opatření a postaral se i o lehce zraněnou ženu. Vzhledem k tomu, že jsme vyjeli jako meziokresní pomoc a veškerá opatření byla bezvadně provedena kolegou z Nového Města ještě před naším příjezdem, vyčkali jsme na Zdravotní záchrannou službu a profesionální hasiče ze Žďáru nad Sázavou na jejichž území jsme byli, předali jsme místo zásahu a po dohodě, že na místě již nejsme potřeba, jsme se vrátili zpět na základnu. Použitá technika: CAS 15M2R Magirus, posádka 5+1

(text Ivo Šimanovský)

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *