18.04. 2019 Dopravní nehoda

18.4. 2019 v 16,54 hodin jednotka vyjela k druhé dopravní nehodě tento týden, tentokrát k obci Nové Dvory. Zde se po projetí zatáčky z nezjištěných příčin dostalo osobní vozidlo mimo vozovku, převrátilo se na střechu a několik metrů pokračovalo příkopem. Ve vozidle v době nehody cestovali dva muži a oba při nehodě utrpěli zranění. Z převráceného vozidla jim ještě před příjezdem pomohl ven kolemjedoucí řidič. Jednotka provedla standardní zajištění místa nehody, vyčkala příjezdu profesionálních kolegů z HZS Žďár nad Sázavou a společně pak postupovali hasiči v řešení této události. V době vyšetřování nehody byl v místě omezen provoz jedním pruhem.
Na místě zasahovali hasiči ze Žďáru nad Sázavou a Přibyslavi, ZZS stanoviště Přibyslav + lékař v setkávacím systému Rendez vous stanoviště Havlíčkův Brod a Policie ČR.