04.12.17 Dopravní nehoda

Opravdu štěstí měla řidička osobního vozidla u obce Nížkov, které 4.12.2017 v 10,43 hodin vyjelo družstvo hasičů z našeho města na pomoc. Na zledovatělé vozovce žena nezvládla z kopce svoje vozidlo a jedině strom zabránil tomu, že se vůz zastavil a neskončil pod srázem v kotrmelcích. Protože se řidička nemohla sama z havarovaného vozidla dostat, zavolala si o pomoc. Při našem příjezdu pomáhal již paní z auta kolemjedoucí řidič a jeho snaha byla úspěšná. Společně s profesionálními kolegy ze Žďáru nad Sázavou jsme pak ženu zkontrolovali, zda je nezraněna, za pomocí dvou navijáků na vozidlech jsme její vůz vytáhli zpět na silnici, místo předali Policii ČR a obě jednotky se vrátily zpět na své základny. Použitá technika: CAS 15-M2R Magirus

(text Ivo Šimanovský)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *