23.01.2022 Dopravní nehoda

V neděli dne 23.01.2022 v 11:15, byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě osobního automobilu před obcí Nové Dvory. Řidička osobního automobilu nezvládla na mokré vozovce řízení a sjela mimo komunikaci, kde se následně automobil převrátil na střechu. V automobilu s řidičkou také cestovalo malé dítě, obě osoby zůstali zaklíněné uvnitř automobilu. Jednotka na místě provedla vyproštění obou osob, lehce zraněná řidička byla předána do péče ZZS. Malé dítě vyvázlo zcela bez zranění. Dále bylo provedeno protipožární opatření a zajištění místa nehody. Po zadokumentování nehody PČR bylo provedeno vyproštění vozidla. Po-té se jednotka vrátila zpět na základnu.

Na místě: JSDHO Přibyslav
     HZS Žďár nad Sázavou
     PČR skupina dopravních nehod
     ZZS Přibyslav
          
Technika: CAS 15M2R Magirus
    
Posádka: 5+1