21.08.2021 Dopravní nehoda

V sobotu dne 21.08.2021 v 15:45 hod. byla naše jednotka vyslána na DN motocyklu v Přibyslavi. Při příjezdu k události jsme zjistili že se jedná do dopravní nehodu 1 OA a motocyklu. Nehoda se stala v křižovatce, kde řidič OA nedal přednost motocyklu. Na místě byly dvě zraněné osoby. Jednotka na místě nejprve zastavila veškerý provoz na komunikaci a pomohla ZZS s ošetřením a transportem řidičky do sanitky. Poté jsme obnovili provoz jedním jízdním pruhem v ulici Husova, kde jsme usměrňovali dopravu kyvadlově. Dále jednotka provedla protipožární opatření a odstranila únik provozních kapalin. Po zadokumentování nehody PČR, jsme pomohli s naložením havarovaného motocyklu, obnovili jsme veškerý provoz na komunikaci a vrátili jsme se zpět na základnu.

Na místě: JSDHO Přibyslav
     ZZS Přibyslav
     HZS Polná
     PČR skupina dopravních nehod
          
Technika: CAS 15M2R Magirus
    
Posádka: 5+1