10.12.2021 Požár střechy

V pátek dne 10.12.2021 v 09:05 hod. vyjela jednotka k nahlášenému požáru střechy na náměstí v Přibyslavi. Z domu na náměstí, ve které probíhá rekonstrukce se začal ze střešního vikýře valit černý oblak dýmu a majitel domu nereagoval na telefon, a proto oznamovatel neprodleně zavolal na tísňovou linku. Jednotka na místě provedla průzkum objektu a bylo zjištěno, že se jedná o planá poplach. Pracovníci, kteří prováděli rekonstrukci si uvnitř zatopili v sudu, ze kterého hustý dým vycházel skrze střešní vikýř. Jednotka provedla odvětrání objektu a poučila pracovníky o rozdělávání ohni pod střechou. Po-té se jednotky se vrátily zpět na základnu.

Po domluvě s velitelem zásahu se jednotka se vrátila zpět na základnu.

Na místě: JSDHO Přibyslav
     HZS Havlíčkův Brod
     HZS Polná
                                 
Technika: CAS 15M2R Magirus
        CAS 20 Tracker
         
Posádka: 5+1
       2+1