18.03.2021 Dopravní nehoda

Ve čtvrtek dne 18.03.2021 v 05:06, byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě automobilu za Přibyslaví směr Malá Losenice. Řidič dodávky na zachumelené vozovce nezvládl řízení a slej mimo vozovku, kde se následně převrátil na bok. Jednotka na místě poskytla řidiči předlékařskou pomoc a následně z preventivních důvodů povolala na místo ZZS. Jednotka dále provedla protipožární opatření, zajistila místo nehody, odstranila únik provozních kapalin a řídila dopravu. Jednotky na místě vyčkaly příjezdu PČR a po zadokumentování nehody provedly převrácení automobilu a následné odtažení. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

Na místě: JSDHO Přibyslav
     HZS Polná
     PČR skupina dopravních nehod
     ZZS Havlíčkův Brod
     
Technika: CAS 15M2R Magirus
    
Posádka: 5+1