13.02.2021 Požár rodinného domu a kůlny

V sobotu dne 13.02.2021 v 10:14 hod. byla naše jednotka vyslána k požáru rodinného domu a kůlny v obci Stříbrné hory. Při našem příjezdu byla již ohněm zasažena střecha kůlny a oheň se dále rozšiřoval na střechu rodinného domu, jednotka neprodleně začala sestavovat útočné vedení k hašení požáru a začala ochlazovat střechu RD a sousedních objektů, aby nedošlo k rozšíření požáru. Hašení bylo prováděno v dýchací technice.

Po lokalizaci požáru, jednotka provedla rozebrání střešní krytiny pomoci ručního nářadí a následné dohašení ohnisek. Po domluvě s velitelem zásahu byl objekt předán majiteli a jednotka se vrátila na základnu.

Na místě: JSDHO Přibyslav
     HZS Havlíčkuv Brod
     JSDHO Česká Bělá
         
Technika: CAS 15M2R Magirus
     CAS 20 Tracker
     VEA Jeep Cherokee
     Fiat Ducato

    
Posádka: 5+1
     2+1
     2+1
     1+1